PASI PUBLIKOI DY KËNGË/ Mimoza SHKODRA nis pushimet. Por me kë është? (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PASI PUBLIKOI DY KËNGË/ Mimoza SHKODRA nis pushimet. Por me kë është? (FOTO+VIDEO)

PASI PUBLIKOI DY KËNGË/ Mimoza SHKODRA nis pushimet. Por me kë është? (FOTO+VIDEO)

Pasi publikoi dy këngë të reja brenda një periudhe shumë të shkurtër, Mimoza Shkodra ka vendosur që të marrë disa ditë pushimi nga koncertet.

Këngëtarja nga Kosova përmes disa postimeve në Instagram tregoi se ndodhet me pushime në Itali, pikërisht në vendin bregdetar Sirmione.

 

 Këngëtarja po shijon në maksimum qëndrimin në këtë vend, ndërsa në fotografitë që publikoi në rrjetet sociale shfaqet e veshur sportive.

Mbishkrimi i vetëm në postimet e saj është “Italia e bukur”, ndërsa Mimoza nuk ka zbuluar se me kë ndodhet për pushime, ndonjë pjesëtar nga familja apo shoqëria.

View this post on Instagram

#termedisirmione #sirmionecastle

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Dy këngët e fundit të saj janë “Mu ma le fajin” dhe “Sot dot pi”.