"PSIKOPATJA JOTE"/ FIFI dhe KRESHA në një lidhje? Flet për herë të PARË këngëtarja - AlpeGossip
“PSIKOPATJA JOTE”/ FIFI dhe KRESHA në një lidhje? Flet për herë të PARË këngëtarja

“PSIKOPATJA JOTE”/ FIFI dhe KRESHA në një lidhje? Flet për herë të PARË këngëtarja

Teksa interpretonin “Psikopatja jote”, Fifi dhe MC Kresha patën shumë kimi dhe shikimet mes tyre bënë që të nisnin thashethemet se dyshja janë në një lidhje.

Në një intervistë për “Thumb”, Kresha është shprehur se është thjesht aktrim ndërsa Fifi u përgjigj se jeta e tyre private nuk i përket askujt.

“Ne jemi dy shokë, dy artistëm dy njerëz që kemi shumë kimi bashkë dhe kjo është shumë e rëndësishme. Të tjerat ndoshta edhe s’u përkasin juve”, u shpreh Fifi.