PAK PARA PREMIERËS/ Aktorët e “Game Of Thrones” zhgënjejnë fansat me veprimin e tyre – AlpeGossip
PAK PARA PREMIERËS/ Aktorët e “Game Of Thrones” zhgënjejnë fansat me veprimin e tyre

PAK PARA PREMIERËS/ Aktorët e “Game Of Thrones” zhgënjejnë fansat me veprimin e tyre

“Game Of Thrones” është padyshim një nga serialet më të ndjekur të momentit. Shumë shpejt, do të publikohet dhe sezoni i fundit i tij i cili po pritet me padurim nga fansat.

Mirëpo, pak ditë para premierës, aktorët duket se kanë bërë një “gabim”. Ata kanë realizuar një spot publicitar për kompaninë e birrës “Bud Light”. Ky gjest i tyre ka irrituar ndjekësit të cilët kanë shpërthyer në krititika.

Sipas tyre, pranimi i një ofertë të tillë duke pasur parasysh potencialin e tyre, është një ulje vlerash për serialin.