"NËNË ME SHUMË FËMIJË"/ Genta Ismajli bën deklarata që i habiti të gjithë (FOTO) - AlpeGossip
“NËNË ME SHUMË FËMIJË”/ Genta Ismajli  bën deklarata që i habiti të gjithë (FOTO)

“NËNË ME SHUMË FËMIJË”/ Genta Ismajli bën deklarata që i habiti të gjithë (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli ka qenë prej vitesh shumë e komentuar në media. Mirëpo kohët e fundit ka vendosur të tërhiqet pak nga paraqitjet publike duke e shijuar jetën personale në privatësi.
Genta ishte e ftuar në “Prive” ku gjatë emisionit çuditi me deklaratën e saj.

Këngëtarja tregoi se ka në plan të jetë nënë dhe madje e shumë fëmijëve.

“E shoh veten si nënë, nënë me shumë fëmijë”, ka thënë Genta.