VJEN ME NJË TJETËR DUET/ Nora Istrefi bashkon forcat me këngëtarin shqiptar (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
VJEN ME NJË TJETËR DUET/ Nora Istrefi bashkon forcat me këngëtarin shqiptar (FOTO+VIDEO)

VJEN ME NJË TJETËR DUET/ Nora Istrefi bashkon forcat me këngëtarin shqiptar (FOTO+VIDEO)

Pas duetit të suksesshëm me motrën, Era, Nora Istrefi vjen në një tjetër duet!

Këngëtarja do të bashkojë forcat me Irkenc Hykën për të sjellë një tjetër hit!

Dyshja bashkëpunuan fillimisht për këngën “Tymi i Dashnisë” vitin e kaluar, por që më pas u anulua edhe pse klipi ishte xhiruar.

Megjithatë ata e sollën me titra dhe u pëlqye nga adhuruesit e muzikës së tyre.

“Prive” ka zbuluar se Nora dhe Irkenci do të sjellin një tjetër projekt bashkë i cili do të publikohet së shpejti.

Shpresojmë që këtë herë ta shohim të përfunduar!