ÇIFTI MË I RI I SHOWBIZIT/ Zbulohet lidhja e Dafina Zeqirit me Dj e njohur (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ÇIFTI MË I RI I SHOWBIZIT/ Zbulohet lidhja e Dafina Zeqirit me Dj e njohur (FOTO+VIDEO)

ÇIFTI MË I RI I SHOWBIZIT/ Zbulohet lidhja e Dafina Zeqirit me Dj e njohur (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë gjithmonë shumë e komentuar në media për jetën e saj private. Muaj më parë ajo i dha fund lidhjes me parterin prej disa kohësh Jose dhe nuk u përfol më për asnjë lidhje të re.

Mirëpo, së fundmi është zbuluar se në fakt Dafina po përjeton një romancë me mikun dhe Dj e njohur. Sipas ‘Iconstyle’, Dafina është në një lidhje me Dj Geek me të cilin ka bashkëpunuar në këngën ‘Alo’.

Dyshja janë parë shpesh bashkë dhe madje Dj Geek ka qenë edhe gjatë xhirimeve të këngës “Desole”, ku Dafina ka publikuar një foto me një dorë mashkulli që siç duket është Dj Geek. Po ashtu mes tyre ka pasur shumë shpesh komente romantike ku i dërgonin njëri-tjetrit zemra.