NUK PO NDALEN HITET/ Tayna ka gati bashkëpunimin e bujshëm (FOTO) – AlpeGossip
NUK PO NDALEN HITET/ Tayna ka gati bashkëpunimin e bujshëm (FOTO)

NUK PO NDALEN HITET/ Tayna ka gati bashkëpunimin e bujshëm (FOTO)

Pas “Caliente”, Tayna e ka gati bombën e radhës!

Reperja shqiptare do të bashkëpunojë me Azet për hitin e ri që do të publikohet së shpejti.

“Prive” shkruan se Tayna do sjellë një duet me reperin shqiptar me famë në Gjermani.

Kënga pritet të publikohet brenda këtyre ditëve, por ende s’ka një datë fikse pasi projekti është shtyrë pak në realizim.

Dy reperët janë shumë të suksesshëm jashtë dhe brenda vendit ndaj nuk ka asnjë dyshim që do të jetë një super hit!