“NUSE-NUSE”/ Noizy thotë 2 dëshira para se të fryjë qirinjtë e tortës së ditëlindjes – AlpeGossip
“NUSE-NUSE”/ Noizy thotë 2 dëshira para se të fryjë qirinjtë e tortës së ditëlindjes

“NUSE-NUSE”/ Noizy thotë 2 dëshira para se të fryjë qirinjtë e tortës së ditëlindjes

Noizy ka festuar ditëlindjen e 36 mes miqsh e familjarësh. Një nga momentet më të bukura ishte kur reperi ka shprehur dëshirën përpara se të frynte qirinjtë.

'Nuse-nuse', Noizy thotë 2 dëshira para se të

Teksa në sfond dëgjohej “nuse-nuse”, Noizy kërkoi një koncert të dytë Alpha dhe më shumë para.

'Nuse-nuse', Noizy thotë 2 dëshira para se të

“Alpha 2, ishalla na shkon mbarë, dhe 100 milionë euro”, tha Noizy.

VIDEO