PAMJET MAHNITËSE/ Blendi Fevziu çon flamurin shqiptar deri në Honolulu (FOTO) – AlpeGossip
PAMJET MAHNITËSE/ Blendi Fevziu çon flamurin shqiptar deri në Honolulu (FOTO)

PAMJET MAHNITËSE/ Blendi Fevziu çon flamurin shqiptar deri në Honolulu (FOTO)

Blendi Fevziu i adhuron udhëtimet dhe moderatorin e shohim shpesh të vizitojë vende të largëta për të eksploruar kultura të reja. Blendi ka vizituar mbi 100 vende të botës dhe festat e nëntorit e kanë gjetur atë në Hawaii.

Moderatori ka postuar sot një foto me flamurin shqiptar nga Honolulu dhe uron festat. “Gezuar 106 vjetorin e Pavaresise. Gezuar festen e flamurit“.