Aurela Hoxha “çmend” spanjollët/ Del në rrugë me bikini (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha “çmend” spanjollët/  Del në rrugë me bikini (FOTO)

Aurela Hoxha “çmend” spanjollët/ Del në rrugë me bikini (FOTO)

Aurela Hoxha nuk po i kursen imazhet provokative të cilat po i publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo po qëndron për pushime në Spanjë, konkretisht në Nikki Beach Marbella. Ajo duket ‘e nxehtë’ sa më ska në fotografitë në det, por nuk ndalon së zhveshuri as nëpër rrugët e Spanjës, shkruan Indeksonline.

Me bikini ngjyrë krem dhe me një shtojcë ngjyrë ari sipër, Aurela frekuenton rrugët e Marbellas, duket se në drejtim të plazhës.

Prapa saj shihen kalimtarë të veshur me rroga normale, gjersa nuk i largojnë sytë nga Aurela.

Format trupore të theksuara e të tonifikuara tregojnë për trupin perfekt, prandaj ka edhe se çfarë zbulon.