Alketa Vejsiu prezanton për herë të parë mamanë! I bën dedikimin më të veçantë… (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu prezanton për herë të parë mamanë! I bën dedikimin më të veçantë… (FOTO)

Alketa Vejsiu prezanton për herë të parë mamanë! I bën dedikimin më të veçantë… (FOTO)

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun e cila prej vitesh të tëra nuk i është ndarë televizionit duke moderuar emisione, spektakle e kompeticione të ndryshme e që kanë patur shumë sukses.

Jetën private Alketa nuk e ka ngatërruar asnjëherë me karrierën, madje e ka mbajtur sa më larg televizionit e mediave familjen.

Megjithatë sot për herë të parë moderatorja na ka prezantuar të gjithëve me mamanë duke postuar një foto të saj e duke i bërë një dedikim shumë të veçantë.

“Dielli që më ndriçoi jetën që ditën e parë që linda dhe që më bekon me fuqinë e ‘zemrës së nënës’ çdo ditë. Mami Xhuli zemra ime”, shkruan Alketa.