DUA LIPA BËHET NOSTALGJIKE/ Poston fotot e vjetra me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
DUA LIPA BËHET NOSTALGJIKE/ Poston fotot e vjetra me të dashurin (FOTO)

DUA LIPA BËHET NOSTALGJIKE/ Poston fotot e vjetra me të dashurin (FOTO)

Ata janë çifti më i përfolur i momentit dhe më me stil.

Pas ndarjes së bujshme Dua dhe i dashuri u rikthyen këtë vit prap bashkë , shihen shpesh të kalojn kohë pran njëri- tjetrit duke ndarë me ndjekësit foto nga momentet e tyre.

Dua Lipa dhe Isaac Carew  duken tepër të dashuruar, ditën e sotme Dua është bërë nostalgjike dhe ka publikuar foto të vjetra të vitit 2014.

“Kur ti dhe unë ishim të vegjël ”  shprehet këngëtarja në foton e shpërndarë në instagram