E NJOHUR SI MADONA SHQIPTARE/Nuk do ta besoni si duket sot (FOTO) – AlpeGossip
E NJOHUR SI MADONA SHQIPTARE/Nuk do ta besoni si duket sot (FOTO)

E NJOHUR SI MADONA SHQIPTARE/Nuk do ta besoni si duket sot (FOTO)

Ajo ishte një ndër këngëtaret më të suksesshme në periudhën e viteve ’90-2000. Madona Shqiptare numëron në atë kohë disa albume të hedhura në treg.

Elda Shabani, e njohur si Madona Shqiptare prej vitesh nuk është më pjesë e skenës shqiptare. Ajo vazhdon jetën e saj jashtë kufinjëve të Shqipërisë në Zvicër.

Alda është nënë e dy fëmijëve dhe shpesh është aktive në klubet e natës, ku shkon për të kënduar. Por nuk është vetëm jeta ajo që ka ndryshuar te këngëtarja. Nga pamjet e publikuara në media ajo shfaqet shumë ndryshe nga vite më parë.