BASHKË ME PRINDËRIT/ Kjo është këngëtarja shqiptare që priti 2019-ën në festën luksoze të Paris Hilton – AlpeGossip
BASHKË ME PRINDËRIT/ Kjo është këngëtarja shqiptare që priti 2019-ën në festën luksoze të Paris Hilton

BASHKË ME PRINDËRIT/ Kjo është këngëtarja shqiptare që priti 2019-ën në festën luksoze të Paris Hilton

Nata e ndërrimit të viteve është ajo e cila na zbulon akoma dhe më shumë për VIP-at tanë të preferuar.

Disa me foto apo me video na kanë zbuluar se si e kanë pritur vitin e ri.

Ajo që na bëri më shumë përshtypje sigruisht ishte Belona Qereti.

Këngëtarja e cila tanimë dihet se prej vitesh është ngjitur në skenën amwerikane, ka arritur të krijojë kontakte dhe miqësi me disa prej emrave më të lakmuar botërorë.

Vitin e ri Bleona e ka festuar në festën prvate dhe lukzose të PAris Hlton, ose të paktën kështu duket nga fotot e videot që Bleona ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

E megjithatë Bleona nuk ka qëndruar larg familjes. Bashkë me prindërit duket se ajo ka qenë e ftuar familjarisht në këtë festë dhe ka kaluar mjaft mirë si pranë familjes po ashtu dhe pranë miqve të saj mjaft të njohur.