DO DREJTOHET NGA RENATO MEKOLLI/ Zbulohet data e nisjes së “Kuzhina e Djallit” në Top Channel (FOTO) – AlpeGossip
DO DREJTOHET NGA RENATO MEKOLLI/ Zbulohet data e nisjes së “Kuzhina e Djallit” në Top Channel (FOTO)

DO DREJTOHET NGA RENATO MEKOLLI/ Zbulohet data e nisjes së “Kuzhina e Djallit” në Top Channel (FOTO)

Patenta e njohur “Hell’s Kitchen” është blerë nga televizioni Top Channel dhe shumë shpejt do të jetë në trasmetim për publikun. Kur ne shkojmë në një restorant ne shijojmë pjatën që na serviret, por nuk dimë asgjë se ç’ndodh në kuzhinën e shefit, teksa përgatitet pjata. Mundi, përgatitja, tensioni, përkushtimi dhe gjithçka tjetër ndodh në abitatin e shefit do të vijë në ‘reality-show-n’ që pritet të startojë rrugëtimin e tij të premten e 19 tetorit.

Renato Mekolli do të jetë ‘i zoti i shtëpisë’ që me grintët që e karakterizon me siguri do të dijë si ta sjellë patentët e mirënjohur të këtij programi. Ne jemi në pritje për të parë se ç’do të gatuajë kësaj here Mekolli dhe co…