NGA KOSTUMET E MESHKUJVE TEK BLUJA ME SHKËLQIM/ Moderatoret bukuroshe u veshën kështu javën që lamë pas (FOTO) – AlpeGossip
NGA KOSTUMET E MESHKUJVE TEK BLUJA ME SHKËLQIM/ Moderatoret bukuroshe u veshën kështu javën që lamë pas (FOTO)

NGA KOSTUMET E MESHKUJVE TEK BLUJA ME SHKËLQIM/ Moderatoret bukuroshe u veshën kështu javën që lamë pas (FOTO)

Ndryshe nga javët e kaluara, kësaj here kemi parë që në veshjet e moderatoreve të dominojnë ngjyrat e errëta.

Shohim se bluja në nuancat e saj është më e preferuara pa lënë anash edhe të zezën. Gjtiahstu vihet re se trendi i sezonit me xixa e temina është pjesë e veshjes së disa prej tyre, ashtu si dhe kostumet e meshkujve.

Ashtu siç e kemi bërë traditë, ne ju sjellim moderatoret të veshura më mirë gjatë javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al:

Luana Vjollca

Bieta Sulo

Rudina Magjistari

Orinda Huta

Alketa Vejsiu