E PABESUESHME/ Ja çfarë bën ky kuzhinieri mbi një tullumbace (VIDEO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Ja çfarë bën ky kuzhinieri mbi një tullumbace (VIDEO)

E PABESUESHME/ Ja çfarë bën ky kuzhinieri mbi një tullumbace (VIDEO)

Një kuzhinier në Kinë ka demostruar aftësitë e tij të jashtëzakonshme në kuzhinë ndërsa ka prerë në shirita të holla patatet mbi një tullumbac.

Por jo vetëm kaq, Guangdong Lin Chaodai i kishte sytë e lidhur dhe nuk mund të shikonte asgjë.

50-vjeçari tregoi aftësitë në një shfaqje televizive në transmetuesin shtetëror CCTV, i cili i vë legjendat urbane në provë.

Kuzhinieri shihet me një thikë të mprehtë në dorë ndërsa pret pataten në feta të holla mbi një tullumbac ndërsa sytë i kishte të mbyllur.

Publiku mbante frymën ndërsa Guangdong Lin Chaodai priste pataten me sukses.

Në fund ai i tregoi publikur sesa të holla ishin prerë patatet duke i futur në vrimën e gjilpërës.