Kush ja zbukuroi zyrën Arditit, aq shumë sa ta ndante me të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
Kush ja zbukuroi zyrën Arditit, aq shumë sa ta ndante me të gjithë (FOTO)

Kush ja zbukuroi zyrën Arditit, aq shumë sa ta ndante me të gjithë (FOTO)

Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun.

Madje tashmë e gjithë familja e tij është bërë e njohur, duke filluar nga gruaja e tij Anila dhe Joni me Anën, dy fëmijët e këngëtarit. Kohët e fundit Ardit Gjebrea fejoi djalin dhe si rrjedhojë ka qenë më i përfoluri gjatë kësaj periudhe. Por vendin e vajzës Anës nuk ja zë askujt, madje me “ikjen” e vëllait nga shtëpia do e ketë gjithë dashurinë për vete.

Këtë herë në zyrë Arditit i ka shkuar dikush shumë i rëndësishëm, që ndër të tjera ja ka zbukuruar zyrën. Bëhet fjalë pikërisht për Anën, vajzën e tij të vogël që është një talent i vërtetë si i ati. Ajo duket si githnjë e buzëqeshur dhe një fëmijë shumë i ëmbël. Vizita e saj duket se e ka lumturuar pafund babi Arditin saqë e ndau këtë imazh me ndjekësit e tij./AlpeNews.al/