”FAMILJE”/ Fotoja që Xhemi Shehu postoi me stafin e ”Portokalli” dhe na emocionoi të gjithëve – AlpeGossip
”FAMILJE”/ Fotoja që Xhemi Shehu postoi me stafin e ”Portokalli” dhe na emocionoi të gjithëve

”FAMILJE”/ Fotoja që Xhemi Shehu postoi me stafin e ”Portokalli” dhe na emocionoi të gjithëve

Xhemi Shehu moderatorja e njohur e shqiptareëve është gjithashtu një personazh tepër aktiv në rrjetet sociale. Ajo shpesh poston foto si nga jeta e saj personale po ashtu dhe nga ajo profesionale.

Ditën e djeshme, Xhemi ka postuar një foto tepër të bukur nga studiot e ”Top Channel” e cila ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket se është së bashku me një pjesë tjetër të stafit të ”Portokalli” dhe këtë portret të bukur e ka shoqëruar me përshkrimin ”Familje”.

Kjo tregon se ata përveç se kolegë e konsiderojnë njëri-tjetrin diçka më të afërt që quhet Familje.