Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen/ Shihni surprizën që i bënë familjarët (FOTO) – AlpeGossip
Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen/ Shihni  surprizën që i bënë familjarët (FOTO)

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen/ Shihni surprizën që i bënë familjarët (FOTO)

Sot ka qenë një ditë shumë e veçantë për familjen e tyre, pasi Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen.

Artisti që i ka dhuruar muzikë të mirë për shumë vite tregut shqiptar, sot mbush 71 vjeç.

Që në fillimin e ditës, ai ka marrë urime nga bashkëshortja dhe fëmijët e tij, ku në çdo foto të shpërndarë rrezatohet buzëqeshje dhe mirësi. Nëpërmjet një videoje në Instastory-n e Ermal Fejzullahut zbulohet se ata i kanë bërë gjysh Sabriut një surprizë. Së bashku me nipërit dhe mbesat, ata janë duke i kënduar këngën e ditëlindjes dhe me siguri kjo ka qenë dhurata më e bukur për të, një familje e bashkuar dhe e lumtur.

View this post on Instagram

Urime Mbret ditelindjen, paq shendet e jete tgjate .

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on