Bleona më e lumtur se kurrë, këndon pranë grupit legjendar! (FOTO) – AlpeGossip
Bleona më e lumtur se kurrë, këndon pranë grupit legjendar! (FOTO)

Bleona më e lumtur se kurrë, këndon pranë grupit legjendar! (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti duket se ka përjetuar një nga mbrëmjet më të bukura të jetës dhe karrierës së saj.
Ajo ka publikuar një foto në të cilën ka treguar se ka performuar në krahë të grupit të njohur legjendar “Gypsykings”, në Las Vegas.

“Kjo do të jetë në listën e mbrëmjeve të paharrueshme në jetën time,”-ka shkruar Bleona krahas fotos në rrjete sociale./