XHELOZI PËR LUANËN/ Habit Marsela Çibukaj: Ajo është Byonce e Shqipërisë – AlpeGossip
XHELOZI PËR LUANËN/ Habit Marsela Çibukaj: Ajo është Byonce e Shqipërisë

XHELOZI PËR LUANËN/ Habit Marsela Çibukaj: Ajo është Byonce e Shqipërisë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Marsela Çibukaj e ka konsideruar Luanën si Beyonce të Shqipërisë. Marsela ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” dhe gjatë intervistës Rudina Dembacaj e pyeti: “A të vjen keq që ti nuk mer 5000 euro në një koncert si Luana Vjollca?”

“Mbrëmjet nëpër klube kanë të tjera të ardhura, muzika që luan Luana apo muzika që vajzat e muzikës bëjnë pëlqehet më shumë sepse është më komerciale, shet më shumë, pëlqehet më shumë nga masa, ka audiencë më të madhe. Kjo ndodh në të gjithë botën. S’mund ta vesh në paragon Eric Clapton me Beyoncen, e kupton pra janë të ndara të gjitha, nuk më vjen inat”, u përgjigj Marsela.

“Sapo the që Luana është Beyonce?”, e pyeti Rudina.