“MË LINI VETËM” kush fshihet pas ZHGËNJIMIT të ish BANORES së Big Brother (FOTO) – AlpeGossip
“MË LINI VETËM” kush fshihet pas ZHGËNJIMIT të ish BANORES së Big Brother (FOTO)

“MË LINI VETËM” kush fshihet pas ZHGËNJIMIT të ish BANORES së Big Brother (FOTO)

Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të Showbizit. Ajo njihet për karakterin e drejtëpërdrejtë dhe pa komplekse.

Xhensila është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet, të cilat e vendosin në qendër të vëmendjes nga ndjekësit. Së fundmi, përmes një fotoje të postuar, Xhensila ka treguar që siç ndodh shpesh me njerëzit, dhe ajo është zhgënjyer nga dikush, shkruan Xing.

Kjo ka bërë që bukuroshja të mos ketë më besim te njerëzit dhe të dojë të qëndrojë e vetme:

“Njerëzit duken kaq ndryshe kur nuk të interesojnë më. A mund të më lini vetëm, ju lutem?”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Mesa duket Xhensila është zhgënjyer nga dikush të cilit dikur i ka pas veshur cilësi të larta por tani që nuk i intereson më, ka arritur t’i njohë fytyrën e vërtetë.