”NUK E KAM KUPTUAR LOGJIKËN E NJERËZVE QË…”/ Françeska Jaçe ”shpërthen” ndaj kalimtarëve në rrugë (FOTO) – AlpeGossip
”NUK E KAM KUPTUAR LOGJIKËN E NJERËZVE QË…”/ Françeska Jaçe ”shpërthen” ndaj kalimtarëve në rrugë (FOTO)

”NUK E KAM KUPTUAR LOGJIKËN E NJERËZVE QË…”/ Françeska Jaçe ”shpërthen” ndaj kalimtarëve në rrugë (FOTO)

Françeska Jaçe, bukuroshja e njohur shqiptare është një personazh tepër i njohur dhe i komentuar si në rrjetet sociale ashtu dhe në mediat rozë. Ajo shpesh bën postime me të cilat arrin të tërheqë vëmendjen e shumë njerëzve.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto nga ku duket se ndodhet në makinën e saj, por shkrimi që i ka vensour fotos është ajo çka e bën këtë shkrepje të veçantë.

Mesa duket këtë herë, Françeska ka shprehur shqetësimin se përse njerëzit të cilëve ju hap rrugën kur nuk janë tek vijat e bardha, nuk thonë faleminderit. Më saktë ajo ka shkruar: Asnjëherë nuk e kam kuptuar logjikën e njerëzve të cilët nuk janë në viza thë bardha u hap rrugën dhe sthojnë faleminderit.

Bukuroshja paska një problem me këta njerëz, kështuqë ta keni parasysh, nëse ndonjëher ju hap rrugë Françeska kur nuk jeni në viza të bardha thojini faleminderit. Më saktë, përpiquni të mos ta kaloni rrugën në vend tjetër përveç vizave të bardha… /AlpeGossip.al