“JENI TË DËSHTUARA”/ Ronaldo kapet me gocat: S’e mos ju gënjen mendja që jeni të forta – AlpeGossip
“JENI TË DËSHTUARA”/ Ronaldo kapet me gocat: S’e mos ju gënjen mendja që jeni të forta

“JENI TË DËSHTUARA”/ Ronaldo kapet me gocat: S’e mos ju gënjen mendja që jeni të forta

Një zarf i kuq hyri në shtëpi mbrëmjen e djeshme për Nitën, duke qenë se ajo ishte lidere për këtë javë.

Vëllai i Madh i dha mundësinë Nitës që ajo të zgjedhë njërin prej grupeve, banorët e rinj ose të vjetër, për t’i falur imunitet. Grupi tjetër automatikisht shkon në nominim. Nita zgjodhi të dërgojë në televotim Efin, Kiarën, Bledin dhe Ronaldon.

Pas mbarimit të Prime, Ronaldo u tha Deas dhe Nitës që mos tiu gënjejë mendja se janë lojëtare të forta, pasi deri këtu kanë ardhur vetëm nga avantazhet.

“Të nxjerrin në nominim konkurentet më të dështuara. Nëpërmjet ktyre zarfave kanë mbërritur këtu, dhe rrinë akoma në shtëpi njerëz që kanë vegjetuar, kanë ngrënë e kanë pirë dhe të futemi në të katërt në nominim. Gjithësesi, Dea dhe Nita… se mos ju rre mendja se jeni lojtare të forta”, tha Ronaldo.