PAS NDARJES, OLSI BYLYKU MARTOHET SË SHPEJTI? Aktori zbulon si qëndron e vërteta – AlpeGossip
PAS NDARJES, OLSI BYLYKU MARTOHET SË SHPEJTI? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

PAS NDARJES, OLSI BYLYKU MARTOHET SË SHPEJTI? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

Aktori Olsi Bylyku ka folur pas ceremonisë së martesës së Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Duke bërë batuta aktori pohoi se dhe ai do që së shpejti të martohet.

“Jam shumë i lumtur për të gjithë karrierën që ka ndërtuar, për familjen që I kanë mbajtur në balancë dhe në fund e finalizuan kaq bukur.

Gazetarja: Ti kur e ke radhën?

‘Shpresoj ta kem dhe unë sa më shpejt, por sot nuk u bë ajo hedhja e luleve… se mezi po e prisja me e kap. Do të luftoj që të kap lulet te dasma”, tha aktori.

Kujtojmë se aktori përflitet se i ka dhënë fund lidhjes së tij me Egli Takon.