ELVANA GJATA GJITHMONË E NJËJTA/ Ky detaj nga klipet e këngëtares ju ka shpëtuar (FOTO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA GJITHMONË E NJËJTA/ Ky detaj nga klipet e këngëtares ju ka shpëtuar (FOTO)

ELVANA GJATA GJITHMONË E NJËJTA/ Ky detaj nga klipet e këngëtares ju ka shpëtuar (FOTO)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata u rikthye sërish në skenë pas një mungese disa mujore. Ajo performoi para publikut kosovar në mbrëmjen e pavarësisë dhe menjëherë pas atij momenti, këngëtarja publikoi edhe një videoklip të ri që mban emrin ‘Tavolina e mërzisë’. Suksesi ishte i garantuar dhe kënga është pëlqyer shumë, por e keni vënë re detajin që e lidh këtë këngë me një pjesë të mirë të klipeve të Elvanës?

Bëhet fjalë për grimin. Mbase shumë nga ju nuk i kanë kushtuar rëndësi, por këngëtarja e njohur zgjedh gjithmonë grim të lehtë në klipet e saj. Ajo preferon ngjyrat e tokës të cilat i aplikon tek buzët dhe tek sytë.