“GJEJMË KOHËN TË GËZOJMË VIKIN”/ Edhe pse e divorcuar Rudina Dembacaj poston FOTOT me ish-bashkëshortin – AlpeGossip
“GJEJMË KOHËN TË GËZOJMË VIKIN”/ Edhe pse e divorcuar Rudina Dembacaj poston FOTOT me ish-bashkëshortin

“GJEJMË KOHËN TË GËZOJMË VIKIN”/ Edhe pse e divorcuar Rudina Dembacaj poston FOTOT me ish-bashkëshortin

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë gjithmonë në qendër të mediave rozë. Aktorja dhe moderatorja është shumë aktive ne rrjetë sociale ku flet hapur për sa i përket jetës së saj private.

Pak kohë më parë, Rudina i tha “PO” propozimit për martesë të ish-deputetit, Mark Frrokut. Ditën e djeshme, ajo bëri një bashkëbisedim me ndjekësit, ku foli për marrëdhënien me partnerin dhe për planet e së ardhmes.

Gjithashtu Rudina ruan dhe një marrëdhënie shumë të mirë më ish-bashkëshortit Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë, Viktorian.

Së fundmi moderatorja së bashku me Aleksin kanë çuar vajzën e tyre tek pema e Vitit të Ri në sheshin’Skëndërbej’.

Fotot e të treve së bashku i ka postuar vetë Rudina në rrjetet sociale. “Në ditët e pushimit, mami dhe babi ,gjejnë gjithmonë kohë të gëzojne Vikin”-shkruan moderatorja.

Kliko linkun për të parë fotot

https://www.instagram.com/p/CIjDQgsH0Cp/?utm_source=ig_web_copy_link