SKANDALI I TRADHTISË PREK DHE MAMANË E VAJZAVE/ Kris Jenner e lënduar më shumë se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
SKANDALI I TRADHTISË PREK DHE MAMANË E VAJZAVE/ Kris Jenner e lënduar më shumë se kurrë (FOTO)

SKANDALI I TRADHTISË PREK DHE MAMANË E VAJZAVE/ Kris Jenner e lënduar më shumë se kurrë (FOTO)

Jordyn Woods do të jetë e ftuar natën e sotme në emisionin e Jada-Pinket Smith, ku do të flasë rreth skandalit të tradhtisë me ish partnerin e Khloe Kardashian, Tristan Thompson. Kjo shfaqje publike e saj e ka shqetësuar shumë mamanë e Khloe-s dhe e ka intriguar shumë rreth faktit se çfarë do të tregojë Woods.

Burime pranë ‘Hollywoodlife’, kanë treguar se Kris Jenner është lënduar shumë nga kjo që i ndodhi dy vajzave të saj, Khloe-s dhe Kylie-t.

Jordyn Woods u largua menjëherë nga rezidenca ku jetonte me shoqen e saj më të ngushte, Kylie Jenner, pasi lajmi u bë publik dhe deklaroi se nuk mbante mend asgjë se çfarë kishte ndodhur pasi kishte qenë nën efektin e alkoolit.

Nuk dihet ende se çfarë do të tregojë 21-vjeçarja në programin ku është ftuar, megjithatë të gjithë ndjekësit e familjes Kardashian janë duke pritur me kureshtje shumë të madhe këtë dalje të saj publike.