SHTATZËNË PËR HERË TË 3-TË? Jona e “Big Brother” bën lëmsh rrjetin me këtë video (FOTO) – AlpeGossip
SHTATZËNË PËR HERË TË 3-TË? Jona e “Big Brother” bën lëmsh rrjetin me këtë video (FOTO)

SHTATZËNË PËR HERË TË 3-TË? Jona e “Big Brother” bën lëmsh rrjetin me këtë video (FOTO)

Jona Kalemaj ka qenë një nga ish banoret e “Big Brother” e cila arriti të tërheq vëmendjen me lojën e saj dhe ende dhe sot komentohet shumë në media. Siç dihet ajo është nënë e dy vajzave me të cila publikon vazhdimisht foto dhe video dhe që janë bërë shumë të njohura për publikun.
Mirëpo, ditën e sotme të gjithë fansat e saj u bënë konfuz duke qenë se Jona ka publikuar nja video me barkun e rrumbullakosur në Instastory duke i lënë të gjithë të mendojnë se është në pritje të ëmbël.

“Prapë shtatzënë? Qyqa thash se ishte 1 prilli por qenka 1 mars”, ka shkruar ajo përmbi video duke treguar se gjithçka është një shaka.