Përsëri “sulmohet” Çiljeta! Kërkohet t’i blejnë taka të reja (FOTO) – AlpeGossip
Përsëri “sulmohet” Çiljeta! Kërkohet t’i blejnë taka të reja (FOTO)

Përsëri “sulmohet” Çiljeta! Kërkohet t’i blejnë taka të reja (FOTO)

Çiljeta është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, në të cilën shihet veshur me pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të bardh.

Por detaji që ka rënë më së shumti në sy janë taket e saj, të cilat kanë dy shenja si rrjepje të lëkurës.

Nuk dihet nëse një koment i tillë do t’i pëlqejë këngëtares shqiptare, apo jo?