DALIN FOTOT/ Ja me kë po shoqërohet Fjolla Morina në pushimet e saj (FOTO) - AlpeGossip
DALIN FOTOT/ Ja me kë po shoqërohet Fjolla Morina në pushimet e saj (FOTO)

DALIN FOTOT/ Ja me kë po shoqërohet Fjolla Morina në pushimet e saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka qenë javët e fundit shumë e komentuar në media  për shkak të veshjes që ajo kishte përdorur në një koncert. Këngëtarja kishte dal me një body, një veshje kjo që u kritikua shumë nga publiku dhe personazhe të tjerë të njohur.

Mirëpo, Fjolla sqaroi se paraqitja e saj s’kishte asgjë të keqe dhe se ajo do vazhdonte të vishej si të donte. Mirëpo, së fundmi këngëtarja është larguar nga vendlindja pas një sezoni të ngarkuar dhe ka nisur pushimet në Mal të zi.

Fjolla ka publikuar edhe disa foto ku ka zbuluar se në Mal të zi ndodhet së bashku me dy vajzat e saj dhe nënën.