SHERRI ME REPEREN TAYNA/ Publikohen mesazhet private të Arta Memedit me reperin e njohur amerikan (FOTO) – AlpeGossip
SHERRI ME REPEREN TAYNA/ Publikohen mesazhet private të Arta Memedit me reperin e njohur amerikan (FOTO)

SHERRI ME REPEREN TAYNA/ Publikohen mesazhet private të Arta Memedit me reperin e njohur amerikan (FOTO)

Arta Memedi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale pas sherrit me reperen Tayna. Dy vajzat kanë qenë në qendër të vëmendjes për shumë javë dhe nuk kanë munguar kërcënimet.

Arta është komentuar shumë edhe për jetën private dhe lidhjen me Rinor Hykollin, tashmë menaxher i Taynës.

Ditën e sotme këngëtarja ka zbuluar se aktualisht po flet me reperin amerikan Future. Ajo ka publikuar mesazhet private ku shihet se Future i ka shkruar “Londër”, teksa Arta shkruan: “Duke folur me Future tim”, duke lënë kështu të kuptohet se mes tyre ka diçka.