Unikkatil “djeg” atmosferën në Zvicër, salla “mbulohet” me flamuj kuq e zi (VIDEO) – AlpeGossip
Unikkatil “djeg” atmosferën në Zvicër, salla “mbulohet” me flamuj kuq e zi (VIDEO)

Unikkatil “djeg” atmosferën në Zvicër, salla “mbulohet” me flamuj kuq e zi (VIDEO)

Unikkatil është një ndër reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare.Tash e sa vite, ai i ka qëndruar besnik skenës muzikore, ndërsa këngët dhe vokali i tij cilësohen si unike
Mbrëmë, reperi ka mbajtur koncertin që kishte paralajmëruar ditë më parë, për bashkatdhetarët që jetojnë në Zvicër.

Për të dëgjuar nga afër hitet më të njohura të Unikkatilit, ishin mbledhur një numër i madh fansash të reperit.

Atmosfera ishte në maksimum, ndërsa reperi ka hedhur në rrjete sociale një video përmes së cilës tregon edhe numrin e madh të flamujve kuq e zi që kishin mbuluar sallën ku këndonte ai.

UnikkatiL e ngjyrosi Zvicren Kuq e Zi , e mushi full 1 sall te madhe !! Like & Tag dostin qe duhet me pa!!

Gepostet von Hip Hop Shqip am Sonntag, 29. April 2018