SI REAGOI JUSTIN? Ish i dashuri i Hailey Baldwin komenton në foton e saj – AlpeGossip
SI REAGOI JUSTIN? Ish i dashuri i Hailey Baldwin komenton në foton e saj

SI REAGOI JUSTIN? Ish i dashuri i Hailey Baldwin komenton në foton e saj

Pak para se Hailey Baldwin të martohej me Justin Bieber, ishte në një lidhje me Shawn Mendes. Ata u panë bashkë në muajin maj të vitit 2018 në ‘Met Gala’.

Pas kaq kohësh, Shawn i bëri ‘like’ një fotoje të publikuar nga Justin Bieber së bashku me Hailey-n. Fansat e vunë re këtë detaj dhe filluan të komentonin se Mendes është ende i interesuar për Baldwin.

Mandatory Credit: Photo by Carl Timpone/BFA/REX/Shutterstock (9665337cj)
Shawn Mendes, Hailey Baldwin
The Metropolitan Museum of Art’s Costume Institute Benefit celebrating the opening of Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination, Arrivals, New York, USA – 07 May 2018

Ndonëse ai e ka mohuar interesin ndaj modeles, Justin Bieber zgjodhi t’i kthejë koment ku e korrigjonte për një gabim gramatikor.

Pas këtij veprimi të gjithë menduan se kjo ishte një ironi e qëllimshme nga Bieber për ish partnerin e gruas së tij.