VESHJET ME "BLOZË" NË MTV VMA 2018/ FOTO: Ja kush kryeson listën - AlpeGossip
VESHJET ME “BLOZË” NË MTV VMA 2018/ FOTO: Ja kush kryeson listën

VESHJET ME “BLOZË” NË MTV VMA 2018/ FOTO: Ja kush kryeson listën

MTV Video Music Awards është një event për të festuar emrat më të mëdhenj të muzikës.

Por sigurisht që edhe veshja e pjesëmarrësve në event është shumë e rëndësishme dhe nuk mund të lihet pa u komentuar.

Por disa prej yjet e showbizz zgjodhën veshje të çuditshme për tu shfaqur në tapetin e kuq të Radio City Music Hall në New York të hënën.

Listën e kryesojnë Blac Chyna, Nicki Minaj, Amber Rose dhe Black Ink Crew.