NUK FLASIN PREJ VITESH/ Fjolla Morina bën deklaratën e fortë ndaj Tunës FOTO) – AlpeGossip
NUK FLASIN PREJ VITESH/  Fjolla Morina bën deklaratën e fortë ndaj Tunës FOTO)

NUK FLASIN PREJ VITESH/ Fjolla Morina bën deklaratën e fortë ndaj Tunës FOTO)

Fjolla Morina dhe Tuna nuk kanë një marrëdhënie aspak të mirë me njëra-tjetrën dhe gjithçka nisi në vitin 2014 ku Tuna me këngën “MMV” i bëri diss estradës.

Fjolla iu kundërpërgjigj duke publikuar këngën “Queen” e duke e bërë të qartë që i drejtohej Tunës.

Pas 5 vitesh këngëtaret ende i kanë raportet e acaruara dhe e ftuar në “Thumb”, Fjolla ka bërë deklaratën e fortë duke u shprehur se nuk do flasë kurrë me Tunën.

“Unë me Tunën kurrë s’kam pasur raporte dhe as do kem ndonjëherë. Njerëzit që kanë probleme me të gjithë, unë nuk i vlerësoj”, u shpreh Fjolla.