POSTIMI/ Bes Kallaku “kërkon” sherr me boksierin e këngëtarin: Ju palos të dyve… – AlpeGossip
POSTIMI/ Bes Kallaku “kërkon” sherr me boksierin e këngëtarin: Ju palos të dyve…

POSTIMI/ Bes Kallaku “kërkon” sherr me boksierin e këngëtarin: Ju palos të dyve…

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka bërë thirrje publike për një sfidë në boks me sportistin Krist Prenga dhe këngëtarin Capital T.

Ishte boksieri i kategorisë kick-box që publikoi një fotografi me këngëtarin në Instagram, duke e shoqëruar me shkrimin: “Se mos mendoni se jam ul unë po është i gjatë edhe bisha, e gjeta një partner për sparing”.

Në këtë foto nuk mungoi komenti i Besit që shkaktoi shumë të qeshura.

“A po m’dilni tek e tek t’ju palos të dyve”, shkruajti humoristi. Ndërkohë nuk dihet nëse do realizojnë një sfidë për kënaqësinë e tyre.