ËSHTË E TIJA DHE PIKË/ Julian Perreta sapo e konfirmoi romancën me Era Istrefin – AlpeGossip
ËSHTË E TIJA DHE PIKË/ Julian Perreta sapo e konfirmoi romancën me Era Istrefin

ËSHTË E TIJA DHE PIKË/ Julian Perreta sapo e konfirmoi romancën me Era Istrefin

Ata janë përfolur shumë për lidhjen më tepër se shoqërore dhe ja me sa duket kjo gjë u konfirmua sot 100%.

Artisti i njohur, Julian Perreta e tha në sytë e gjithë botës se Era Istrefi është “Mbretëresha e tij” dhe tani askush nuk e vë në dyshim marrëdhënien e tyre.

Era ka ripostuar një video të publikuar më parë nga partneri i saj, në të cilën shfaqet duke kërcyer dhe Julian e quan “Mbretëresha ime”

Së fundmi, Era dhe Julian-i kanë shkuar së bashku me pushime në Mykonos dhe ishte vetë Era ajo që na informoi me një video në Instastory se ndodhej me Dj-n.

As këngëtarja nuk e fsheh më lidhjen e saj romantike me Julian dhe tashmë publikon foto dhe video sa herë që janë bashkë