E DHIMBSHME/ Vdes nipi i reperit të njohur (FOTO) – AlpeGossip
E DHIMBSHME/ Vdes nipi i reperit të njohur (FOTO)

E DHIMBSHME/ Vdes nipi i reperit të njohur (FOTO)

Nipi i Snoop Dogg vdiq vetëm 10 ditë pasi ka lindur.

Lajmi u bë i ditur nga djali i reperit, Corde Broadus përmes Instagramit, transmeton Prive.al.

“Djali im bëri gjithçka që duhej në 10 ditëshin e tij në këtë botë”, shkroi Broadus në një postim së fundmi.

Ai tha se Kai, djali i porsalindur, vdiq në krahët e tij.

“Ai vdiq në krahët e mi dhe ky moment nuk do të harrohet kurrë”, tha djali i Snoop Dogg.

Snoop më pas postoi një mesazh në Instagram duke thënë: “Nëse përballesh me diçka që nuk e kupton, zgjidh t’i besosh Zotit”.