NË PARAJSËN E FËMIJËVE/ Këta VIP-a na treguan se edhe të rriturit bëjnë qejf në DISNEYLAND (FOTO) – AlpeGossip
NË PARAJSËN E FËMIJËVE/ Këta VIP-a na treguan se edhe të rriturit bëjnë qejf në DISNEYLAND (FOTO)

NË PARAJSËN E FËMIJËVE/ Këta VIP-a na treguan se edhe të rriturit bëjnë qejf në DISNEYLAND (FOTO)

Disneyland njihet si parajsa e fëmijëve por na lini t’ju themi se edhe të rriturit e shijojnë pa masë. Disneyland Park është vendi kryesor ku personazhet e përralave që fëmijët i dashurojnë aq shumë shfaqen në jetën reale.

Një magji e mbushur me shfaqje, lojra dhe spektakle dritash. Padyshim që do të konsiderohet si parajsa e fëmijëve. Por, VIP-at tanë na kanë treguar se përveç të vegjëlve, dhe të rriturit aty mund të bëjnë shumë qejf. Vizita në një park të tillë i rikthen atyre kujtime shumë të bukura nga koha kur ata ishin fëmijë.

Më poshtë ne do t’ju tregojmë disa nga VIP-at që kanë patur fatin të përjetojnë një eksperiencë të paharrueshme në Disneyland. /AlpeGossip.al

Adrola Dushi

Sara Hoxha

Lori Hoxha

Enca Haxhia

Motrat Gjoni

Fjolla Morina

Aulona Musta