BABAI I KIARËS DHE MOTRA E LUIZIT DARKOJNË BASHKË/ Ja çfarë paralajmërojnë – AlpeGossip
BABAI I KIARËS DHE MOTRA E LUIZIT DARKOJNË BASHKË/ Ja çfarë paralajmërojnë

BABAI I KIARËS DHE MOTRA E LUIZIT DARKOJNË BASHKË/ Ja çfarë paralajmërojnë

Motra e Luiz Ejllit, Ina e cila dashur pa dashur është bërë pjesë e jetës publike, ka treguar ditën e djeshme se ka mbërritur në Tiranë, ku ka lënë të nëkuptohet se ka edhe një surprizë për Luizin, mbase sonte.

Pas kësaj ajo ka treguar se është takuar me babain e Kiarës dhe kanë konsumuar një darkë të këndshme së bashku.

“Gëzuar për Kiarën dhe Luizin. Faleminderit familja Tito për mirëkuptimin e dhuruar! Arbeni, babai i Kiarës dhe unë ndodhemi në Tiranë, për një darkë ku më ka ftuar. Babai i Kiarës do iëk nesër, unë do të rri për shumë surpriza”, shkruan Ina Ejlli.

  • foto galeri
  • foto galeri