Armina u zhvesh në këtë të ftohtë apo është thjesht një iluzion? (FOTO) - AlpeGossip
Armina u zhvesh në këtë të ftohtë apo është thjesht një iluzion? (FOTO)

Armina u zhvesh në këtë të ftohtë apo është thjesht një iluzion? (FOTO)

Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Karriera e saj si blogere nisi vetëm si një pasion i fshehtë por pastaj solli të ardhura për nusen e familjes Berisha.

E tillë është Armina Mevlani, e cila nuk mungon pothuajse asnjë ditë në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit foto nga udhëtime të ndryshme.

Këtë herë ajo ka publikuar foto veshur me një bluzë që duket si një femër që ka ekspozuar gjoksin por në fakt është thjesht një print në bluzën e blogeres.

Mos shpresoni, Armina nuk ka ndermend të zhvishet në këtë të ftohtë.