“SHPIRTI I SHPIRTIT TIM…”/ Gati 10 vite së bashku, Aurela Gaçe poston FOTON e veçantë me bashkëshortin – AlpeGossip
“SHPIRTI I SHPIRTIT TIM…”/ Gati 10 vite së bashku, Aurela Gaçe poston FOTON e veçantë me bashkëshortin

“SHPIRTI I SHPIRTIT TIM…”/ Gati 10 vite së bashku, Aurela Gaçe poston FOTON e veçantë me bashkëshortin

Si rrallëherë, këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka ndarë një nga pozat më të ëmbla pranë bashkëshortit të saj, Skerdi, me të cilin shumë shpejt feston 10-vjetorin e historisë së dashurisë.

“Po që shkojmë? Shpirt i shpirtit tim, dashuria ime, babi i Grace dhe Abigail. Edhe pak 10 vite bashkë”, ka shkruar Gaçe krah fotos ku shfaqet pranë detit e qeshur dhe e kuruar deri në detaje.

Sic duket pas projektit të fundit muzikor ‘Lento lento’, Aurela ka mundur të pushojë së bashku me bashkëshortin e saj.

Ky portret i ciftit ka marrë dhe vëmenjden e të gjithë miqve dhe ndjekësve të Aurelës , të cilët kanë lënë komente nga më pozitivet poshtë saj.