“E dashura ime është pornostare dhe kryen seks me burra të ndryshëm”, djali befason me rrëfimin e tij – AlpeGossip
“E dashura ime është pornostare dhe kryen seks me burra të ndryshëm”, djali befason me rrëfimin e tij

“E dashura ime është pornostare dhe kryen seks me burra të ndryshëm”, djali befason me rrëfimin e tij

Një i dashur i kuptueshëm ka rrëfyer se si është takuar me një prej yjeve më të mëdhenj të pornografisë në botë.
Mike Adkins, 32 vjeç, është takuar me Allie Haze katër vitet e fundit nga një mik i përbashkët dhe që atëherë nuk janë ndarë më.

30-vjeçarja Allie është ylli i një serie të gjatë të filmave me pullë të kuqe, përfshirë edhe një skenë erotike në filmin “Star Wars XXX”.

Pavarësisht punës së diskutueshme të Allie-s, Mike thotë se nuk ishte frikësuar herën e parë që kishin kryer marrëdhënie seksuale.

Dhe, çuditërisht, ai nuk ndihet xheloz që Allie ka marrëdhënie seksuale me burra të tjerë – dhe gra – çdo ditë.

Mike, i cili jeton me Allie në Las Vegas, tha:

Nuk u ndjeva i kërcënuar të kisha marrëdhënie me një yll pornografie. Nuk e shoh në atë mënyrë, e shoh si një person normal dhe padyshim që ajo është partnerja më aventureske që kam pasur ndonjëherë. Sa i përket punës së saj nuk më shqetëson fakti që shkon me burra tjerë, fundja është punë. Ka raste që ajo i është ofruar filmave të caktuar për të pasur një rol dhe unë nuk jam ndier kurrë keq për këtë. Dua të them, po, është një punë ndryshe nga të qenit një pritës apo diçka tjetër, por në fund të ditës nuk mund të bazosh një marrëdhënie në karrierën e njëri-tjetrit. Ah, po nuk i shikoj videot e saj, jo që kam gjë kundër tyre, por nuk ua kam nevojën sa kohë e kam pranë vetes.”
Allie ka punuar në industrinë e pornografisë për tetë vitet e fundit, duke luajtur në më shumë se 350 filma për të rritur dhe fituar çmime “AVN” të shumta.

Çifti pretendon se ata nuk flasin në hollësi për atë që Allie punon edhe pse ajo ndonjëherë i përdor njohuritë në avantazhin e saj.