NJË JAVË PAS TRADHËTISË/ Tristan Thompson kapet në krahët e brunes misterioze – AlpeGossip
NJË JAVË PAS TRADHËTISË/ Tristan Thompson kapet në krahët e brunes misterioze

NJË JAVË PAS TRADHËTISË/ Tristan Thompson kapet në krahët e brunes misterioze

Vetëm një javë pas tradhëtisë së bujshme në familjen Kardashian, basketbollisti Tristan Thompson është parë së fundmi në shoqërinë e një modeleje brune.

Mediat e huaja shkruajnë se Tristan u pa të hynte në një restorant italian në New York ku modelja po e priste dhe vendosi kapuçin në kokë për të mos u dalluar.

Ata u futën brenda së bashku, darkuan dhe pinë verë për rreth 4 orë. Më pas modelja doli e vetme nga restoranti dhe 3 minuta pas saj, u largua dhe Tristan

Kujtojme se Tristan ende nuk ka reaguar publikisht për tradhëtinë e bujshme, ndërsa Khloe poston vazhdimisht deklarata thumbuese për partnerin në rrjete sociale, duke treguar sa keq po e përjeton këtë që ndodhi.