“M’trego ti mu”/ Noizy nxjer në pah humorin e tij epik, Oriola Marashi “e myt” me atë çfarë i thotë (FOTO) - AlpeGossip
“M’trego ti mu”/ Noizy nxjer në pah humorin e tij epik, Oriola Marashi “e myt” me atë çfarë i thotë (FOTO)

“M’trego ti mu”/ Noizy nxjer në pah humorin e tij epik, Oriola Marashi “e myt” me atë çfarë i thotë (FOTO)

Që Noizy ka shumë sens humori e dinim, por që ka kaq shumë jo!

Ai është një nga reperat më të suksesshëm shqiptarë, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron shumë hite. Jo më kot Noizy ka mbi 1 milion folloëers në Instagram, ku i mban të përditësuar ndjekësit e tij me foto e video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Siç duket reperi ka gjetur pak kohë të lirë sot dhe ka dalë për një kafe nga blloku nga ku ka postuar një foto me mbishkrimin: cuna blloku lale.

Autori i fotos, miku i Noizyt i ka komentuar duke i thënë “duket dora e fotografit”, si për t’i treguar se ka shumë meritë për shkrepjen e fotos.

Mirëpo Noizy ia ktheu në mënyrën më epike të mundshme, pikërisht me shprehjen që po qarkullon në Instagram “M’trego ti mu”, të cilën me siguri e keni parë.

Por edhe Oriola nuk mbetet pas, sepse ka përdorur një tjetër shprehje nga personazhi që thotë “m’trego ti mu” dhe i shkruan Noizyt: “Je nana”.