KËNGA E PARË PËR 2020/ Ledri vjen me një super bashkëpunim (FOTO) – AlpeGossip
KËNGA E PARË PËR 2020/ Ledri vjen me një super bashkëpunim (FOTO)

KËNGA E PARË PËR 2020/ Ledri vjen me një super bashkëpunim (FOTO)

Këngëtari i njohur Ledri Vula vendosi të bënte një pauzë të shkurtër nga muzika për t’u kthyer pastaj shumë fuqishëm. Ai fshiu të gjithë fotot nga profili i tij i Instagramit, mirëpo edhe gjatë kësaj pauze, filloi të publikonte disa vargje domethenëse të cilat të gjithë i lidhin më këngën e tij të re.

“Prive” ka zbuluar se Ledri do të sjellë së shpejti një bashkëpunim me një reper, emri i të cilit po mbahet suprizë deri në momentin e publikimit. Bashkëpunimi në fjalë është bërë gati që në vitin 2019 por reperi po pret momentin e duhur për ta publikuar në tregun muzikor. Nga vargjet që Ledri ka publikuar është e qartë që do të jetë një super hit dhe mezi po presim!