“PO KAP MAJAT”/ Aurela Hoxha i’a arrin qëllimit: Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (VIDEO) – AlpeGossip
“PO KAP MAJAT”/ Aurela Hoxha i’a arrin qëllimit: Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (VIDEO)

“PO KAP MAJAT”/ Aurela Hoxha i’a arrin qëllimit: Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (VIDEO)

Prej disa vitesh Aurela Hoxha operon në tregun shqiptar me firmën e saj të rrobave të banjës “Aurela Hoxha Swim”.

Mesa duket synimi i saj nuk është vetëm tregu vendas, por edhe ai i huaj.

Aurela kishte paralajmëruar një sfilatë në Barcelonë ku ndodhej prej disa ditësh për të prezantuar linjën e saj të bikinive.

Ditën e djeshme fashionista shqiptare ka realizuar sfilatën e parë në Barcelonë ku morën pjesë disa prej miqve dhe familjarëve të saj, mes tyre modelja Dorina Gegici e cila ishte modelja kryesore e sfilatës.