E PADURUESHME/ Mohoi shtatzëninë, por Klea Huta sapo vendosi për…(FOTO) – AlpeGossip
E PADURUESHME/ Mohoi shtatzëninë, por Klea Huta sapo vendosi për…(FOTO)

E PADURUESHME/ Mohoi shtatzëninë, por Klea Huta sapo vendosi për…(FOTO)

Çifti i famshëm Klea Huta dhe Elgit Doda, disa ditë më parë pushtuan rrjetin me lajmin se shumë shpejt do të bëheshin prindër për herë të parë. Ishte Elgiti ai që në profilin e tij në Instagram publikoi një foto me Klean, në përshkrimin e të cilës shkruante “Duke pritur për…”

Kaq u desh dhe të gjithë fansat e çiftit dyshuan për një shtatzëni të bukuroshes, mirëpo Klea i sqaroi të gjithë më pas me një postim në Instastory, ku shkruante se në fakt ata të dy ishin duke pritur për një klip të ri muzikor.

Megjithëse e mohoi shtatzëninë, bukuroshja ka tërhequr sërish ditën e sotme vëmendjen e të gjithëve. Në një foto në Instastory ajo publikoi një listë me emrat e ndaluar në Shqipëri për t’ja vënë fëmijëve të porsalindur.

“Nuk di moj nuk di, kë të marr e kë të lë, o Zot.”- shkruan Klea me humor, duke lënë të kuptohet që është e sigurt që emrat në listë nuk janë në zgjedhjen e saj.